img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00

WSZYSTKIE MĄKI ORKISZOWE 

W NIŻSZYCH CENACH!!!

img
PRODUCENT:

Błonnik jabłkowy 120g - Microstructure

 • Cena brutto: 11,34 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

  Błonnik jabłkowy to pyszna bomba błonnikowa, porównywalna do kilku kilogramów owoców. Przyspiesza przemianę materii i detoksykuje.  Przyczynia się do rozwoju mikroflory jelitowej stając się naturalnym probiotykiem. Błonnik Jabłkowy, po spożyciu, pozwala na dłuższe odczuwanie sytości i dzięki temu zapobiega tyciu. Wspomaga pracę jelit, chroni organizm przed toksycznymi substancjami.

  Stosowanie:

  Należy zacząć od małych porcji (1 łyżeczka, ok.3,5 g dziennie) - wymieszane z wodą, jogurtem lub innym napojem - i stopniowo zwiększać ilość aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Dawkowanie należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

  WAŻNE!

  Zawsze popijać szklanką wody. Nigdy nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 8 łyżeczek w ciągu dnia.

  Waga: 120g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach