img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00

WSZYSTKIE MĄKI ORKISZOWE 

W NIŻSZYCH CENACH!!!

img
PRODUCENT:

Aronia i błonnik jabłkowy 120g - Microstructure

 • Cena brutto: 12,03 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

  Oprócz wszystkich zalet błonnika preparat umożliwia nam dostarczenie zbawiennych dla zdrowia antyoksydantów. Owoce aronii zawierają antocyjany i katechiny, odpowiedzialne za usuwanie wolnych rodników i zapobieganie tworzeniu się nowych. Antocyjany aroniowe opóźniają więc procesy starzenia, ułatwiają przemianę materii, regulują gospodarkę tłuszczową organizmu, usuwają metale ciężkie. Aronia łączy zdrowotne właściwości czerwonego wina i zielonej herbaty. Preparat posiada wszystkie zalety dobrego błonnika. Przedłuża uczucie sytości i w ten sposób zapobiega tyciu. Przyspiesza procesy wydalania i skraca czas kontaktu substancji toksycznych ze ścianą jelit. Ogranicza czas absorbcji tłuszczów i wchłanianie cholesterolu. Jako naturalny prebiotyk tworzy naturalne podłoże i pożywkę dla bakterii probiotycznych.

  Stosowanie:

  Należy zacząć od małych porcji (1 łyżeczka, ok.3,5 g dziennie) - wymieszane z wodą, jogurtem lub innym napojem - i stopniowo zwiększać ilość aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Dawkowanie należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

  WAŻNE!

  Zawsze popijać szklanką wody. Nigdy nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 8 łyżeczek w ciągu dnia.

  Waga: 120g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach