img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00

WSZYSTKIE MĄKI ORKISZOWE 

W NIŻSZYCH CENACH!!!

img
PRODUCENT:

Błonnik kakaowy 110g - Microstructure

 • Cena brutto: 13,09 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

  Błonnik kakaowy redukuje głód i łaknienie w skuteczny, ale smaczny i łagodny sposób. Wzbogaca dietę odchudzającą i pozwala ją lepiej kontrolować. Ponadto usprawnia procesy związane z trawieniem i wydalaniem. Nie dopuszcza do kontaktu toksycznych substancji ze ścianą jelit. Zmniejsza absorpcję tłuszczów i cholesterolu. Odżywia bakterie probiotyczne.

  Stosowanie:

  Należy zacząć od małych porcji (1 łyżeczka, ok.3,5 g dziennie) - wymieszane z wodą, jogurtem lub innym napojem - i stopniowo zwiększać ilość aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Dawkowanie należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

  WAŻNE!

  Zawsze popijać szklanką wody. Nigdy nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 8 łyżeczek w ciągu dnia.

  Waga: 110g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach