img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Żurawina i błonnik jabłkowy 120g - Microstructure

 • Cena brutto: 11,23 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Zadbaj o siebie i swoje ciało. Używaj produktów MICROSTRUCTURE w domu i w podróży. Dzięki zaawansowanej technologii, nasze produkty mają konsystencję organicznego pudru, który łatwo zmieszać z ulubionymi potrawami. Dosypuj  lub po prostu mieszaj z sokiem, wodą lub koktajlem. Istnieje wiele możliwości zastosowania naszych produktów w diecie. Odkrywaj tajniki kuchni z produktami MICROSTRUCTURE i z dnia na dzień stawaj się zdrowszym i szczęśliwszym.

  Żurawina i błonnik jabłkowy to preparat stworzony z myślą o osobach zmagających się z niedoborem witamin A i C, oraz witamin z grupy B- kompleks (B1, B2, B6 ). Żurawina zawiera tak wiele cennych składników , że zaliczana jest do roślin leczniczych . Są to karotenoidy, sole mineralne, kwasy organiczne, a zwłaszcza kwas ascorbinowy i cytrynowy, które mają działanie przeciwgorączkowe i wzmacniające siły odpornościowe organizmu. Żurawina jest doskonałym źródłem antocyjanów i katechin, opóźnia procesy starzenia, reguluje gospodarkę tłuszczową , usuwa metale ciężkie i wolne rodniki, które powodują uszkodzenie białek, lipidów oraz DNA. Dzięki zawartości flawonoidów, o właściwościach  podobnych, do tych występujących w czerwonym winie, żurawina zmniejsza ryzyko zapadalności na choroby wieńcowe.

  Preparat posiada wszystkie zalety błonnika : zapobiega tyciu, przyspiesza wydalanie, chroni przed toksynami, zmniejsza wchłanianie tłuszczów i cholesterolu, przyczynia się do rozwoju mikroflory jelitowej, a dodatkowo dostarcza zbawiennych dla zdrowia antyoksydantów.

  Stosowanie:

  Należy zacząć od małych porcji (1 łyżeczka, ok.3,5 g dziennie) - wymieszane z wodą, jogurtem lub innym napojem - i stopniowo zwiększać ilość aż do uzyskania pożądanych rezultatów. Dawkowanie należy dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

  WAŻNE!

  Zawsze popijać szklanką wody. Nigdy nie spożywać na sucho. Nie należy przekraczać porcji 8 łyżeczek w ciągu dnia.

  Waga: 120g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach