img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00

 

!!! URODZINY BOGUTYN MŁYN !!!

RABAT  15%  NA  WSZYSTKO

KOD RABATOWY: URODZINY

*PROMOCJA TRWA OD 24.06 DO 30.06.2022

 

img
PRODUCENT:

Herbata ORAC GULA JAVA MATCHA z cukrem z kwiatu kokosa (Cukier kokosowy) BIO 400g Amanprana

 • Cena brutto: 294,34 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  Gula Java Matcha, boski napój z zieloną herbatą dla większej energii i jako napój sportowy. Matcha to japońska ceremonialna zielona herbata, która jest bardzo popularna ze względu na wiele zalet. Daje to między innymi zastrzyk energii, bez wad kawy.

  Do Gula Java Matcha Amanprana wybrała zieloną herbatę o jakości Kotobuki. Herbata jest chwalona przez koneserów za jej czysty smak i wysoką wartość odżywczą. Oznacza to, że używa się tylko młodych i całych liści zielonej herbaty. Młode liście Camellia Sinensis są powoli mielone na zielony proszek za pomocą młyna granitowego: matcha.

  Gula Java Matcha to połączenie wspaniałej herbaty Matcha z cukrem kokosowym Gula Java. Cukier kokosowy ma niski indeks glikemiczny i zapewnia długotrwałą energię. Wraz z matcha otrzymujesz napój, który zapewnia natychmiastowe zwiększenie energii. Jeśli ćwiczysz (intensywnie), ważne jest
  odpowiednie nawodnienie i regeneracja. Wtedy najlepiej jest pić napój bogaty w energię. Możesz także potrzebować dodatkowego wzmocnienia podczas 
  pracy lub nauki. Zamiast typowych bogatych w cukier napojów energetycznych lub sportowych, możesz również wybrać naturalną alternatywę, taką jak Gula Java Matcha.

  Skład:

  80% nierafinowany cukier kokosowy , 20% Matcha Kotobuki

  Waga: 400g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach