img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00
img
PRODUCENT:

Mieszanka przyprawowa 4-Algae Botanico Mix 75g BIO Amanprana

 • Cena brutto: 117,88 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  Zdrowe i urozmaicone odżywianie w celu zaspokojenia potrzeb naszego organizmu jest dziś dla wielu wyzwaniem. Dzisiaj, z ubogimi w minerały pokarmami, wyzwanie jest jeszcze większe. W krajach azjatyckich wodorosty znajdujące się w mieszance 4-Algae Botanico Mix są od setek lat nazywane „warzywami morskimi”. Mieszanka przyprawowa 4-Algae Botanico Mix zawiera cztery rodzaje alg morskich: nori, sałatę morską, dulse oraz kombu oraz sól morską Khoisan.

  Nori znane są jako wodorosty sushi. Sałata morska jest bardzo popularna na wybrzeżu Morza Północnego, gdzie jest zbierana. Sałata morska jest również bardzo atrakcyjna dla wegan i wegetarian. Dulse rośnie w oceanach północnego Atlantyku i Pacyfiku i, podobnie jak inne warzywa morskie, jest pożywne. Kombu to znane wodorosty w kuchni japońskiej, gdzie jest głównym składnikiem dashi, bulionu, który służy jako podstawa wielu potraw.

  Jak stosować mieszankę 4-Algae Botanico Mix? Podobnie jak wszystkie inne mieszanki Botanico Amanprany, 4-Algi są wyjątkowo wszechstronne. Mieszanka ma wyraźny smak wodorostów i glonów, które różnią się w zależności od sposobu użycia. Na przykład dulse i kombu po upieczeniu uzyskują mięsisty, przypominający bekon smak.

  Używaj 4-algowych mieszanek Botanico w dowolny sposób. Kilka sugestii: dodaj 4-algową mieszankę do zupy lub użyj go do zrobienia bulionu, zmieszaj z sosami lub gulaszami, użyj go jako przyprawy do potraw warzywnych, dodaj do sosów sałatkowych lub marynat lub po prostu posyp sałatkami lub innymi potrawami po prostu przed podaniem.

  Skład:

  70% 4-algowa mieszanka * (nori *, sałata morska *, kombu *, dulse *), 30% sól morska Khoisan (*produkty BIO)

  Waga: 75g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach