img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 17:00

WSZYSTKIE MĄKI ORKISZOWE 

W NIŻSZYCH CENACH!!!

img
PRODUCENT:

Olej kokosowy NUILIFE BIO FAIRTRADE [ SMAK I ZAPACH KOKOSA ] 250ml

 • Cena brutto: 39,86 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Olej kokosowy z Wysp Salomona to najświeższy i najsmaczniejszy organiczny olej kokosowy z pierwszego tłoczenia. Sprzedawany przez AMANPRANA pod marką NIULIFE należy do produktów FAIRTRADE. Twój zakup tego oleju nadaje sens wielu życiom, daje rodzinom dochód i sprawia, że ​​ludzie są szczęśliwi.

  Jak stworzyć nagradzaną firmę sprawiedliwego handlu z wielu zaniedbanych drzew kokosowych na biednych, zacisznych Wyspach Salomona? Dając lokalnym rodzinom rolniczym ogromne prasy ręczne, aby mogli wycisnąć olej kokosowy bez prądu! Tysiące mieszkańców Wysp Salomona otrzymało dochód. Lokalnie uprawiane organiczne orzechy kokosowe są zbierane z drzew wokół wsi. Kokosy są ręcznie prasowane w ciągu godziny po ich otwarciu. Po trzykrotnym przefiltrowaniu gotowy jest najświeższy, najsmaczniejszy organiczny olej kokosowy z pierwszego tłoczenia. Dzięki „sprawiedliwemu” olejowi kokosowemu AMANPRANA pomagasz zapewnić dochód mieszkańcom Wysp Salomona.

  Olej kokosowy AMANPRANA jest niezwykle wszechstronny. Jest często używany w kuchni do pieczenia i smażenia, ale stał się również niezbędny w kosmetyce, zwłaszcza jeśli chodzi o pielęgnację ciała.

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach