img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Poduszka gryczana o zapachu goździków i pomarańczy 33cm x 33cm EDYCJA ŚWIĄTECZNA!

 • Dostępność: Brak Brak
 • Nowość
 • Cena brutto: 35,00 zł
Niedostępny
szt.
 • Dodaj do mojej listy

   

  SPECJALNA EDYCJA ŚWIĄTECZNA !!!

  Poduszka gryczana 33cm x 33cm o zapachu goździków i pomarańczy

   

  Opis produktu:

  Powłoczka poduszki ( o wymiarach 33x33 ) wykonana jest  z bawełnianej flaneli o subtelnym świątecznym wzorze. Poduszka wypełniona jest w większości oczyszczoną łuską gryczaną oraz odpowiednio dobraną kompozycją olejków eterycznych ( goździkowego i pomarańczowego ), których właściwości znane są od setek lat w medycynie naturalnej.

  Olejek goździkowy pozyskiwany jest z pąków kwiatowych oraz liści wiecznie zielonego, dochodzącego do 20 m wysokości drzewa goździkowego. Wykorzystywany jest przy terapii reumatyzmu oraz infekcjach górnych dróg oddechowych. Pobudza i rozjaśnia umysł. Z kolei olejek pomarańczowy otrzymuje się z owoców drzewa pomarańczowego. Ma właściwości antyseptyczne, uspokajające i tonizujące. Doskonały przy wszelkiego rodzaju depresjach, napięciach nerwowych, skurczach mięśni.

  Połączenie tych dwóch olejków eterycznych nie tylko wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie, ale dodatkowo wprowadzi Cię w cudowny świąteczny nastrój. 

  Zastosowanie:

  Nasze poduszki łączą właściwości tych trzech składników, dzięki czemu posiadają wyjątkowo skuteczne działanie na organizm człowieka, przy czym są w 100% naturalne. Poduszka gryczana o zapachu goździków i pomarańczy jest nowym sposobem na wspomaganie rekonwalescencji, ulgę w chorobie oraz dokuczliwy ból bez użycia środków farmakologicznych.


  Wskazówki dotyczące użytkowania:

  Poduszkę można w zależności od upodobań podgrzewać (np. na kaloryferze lub słońcu – w szczególności polecane dla poduszki z olejkami eterycznymi – podgrzanie sprawia, że zawarte w poduszce olejki eteryczne stopniowo uwalniają swój zapach, ponadto nagrzana stanowi wspaniały okład na obolałe części ciała) lub chłodzić (ok. 30 min w zamrażarce, w szczelnie zamkniętym foliowym opakowaniu). Należy używać jej w dodatkowej poszewce, którą można łatwo wyprać. Poduszkę można przechowywać w szczelnie zamkniętym foliowym opakowaniu, jeżeli zamierzamy używać jej jedynie od czasu do czasu (przedłuży to czas jej użytkowania). Poduszka utrzymuje bardzo intensywny zapach przez długi czas. Należy dbać by poduszka nie została zbytnio zawilgocona (należy ją regularnie suszyć).

   

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach