img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Poduszka gryczana KOJĄCA 40cm x 40 cm (10 litrów wypełnienia: łuska gryki-lipa-melisa )

  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena brutto: 39,00 zł
szt.

 

Aromaterapia lipą i melisą


 

Kojąca poduszka gryczana z kwiatami lipy oraz melisą.

 

 

UWAGA: WZÓR MATERIAŁU, Z KTÓREGO WYKONANA JEST PODUSZKA MOŻE SIĘ RÓŻNIĆ OD TEGO NA ZDJĘCIU ( ZDJĘCIE MA TYLKO CHARAKTER POGLĄDOWY )

 

 

Opis produktu:

 

Powłoczka poduszki wykonana jest z materiału z bawełny o subtelnym kwiatowym wzorze i wymiarach 40cm x 40cm. Wypełniona jest w większości oczyszczoną łuską gryczaną oraz kompozycją suszonych ziół, których właściwości znane są od setek lat w medycynie naturalnej.

 

Skład:

8l łuski gryczanej, 1l suszonych kwiatów lipy (inflorescentia tiliae), 1l suszonych liści melisy (folium melissae)


Właściwości:

Olejek eteryczny zawarty w kwiatach lipy ma właściwości:

 

o działaniu antyseptycznym, wykrztuśnym, napotnym, przeciwbólowym i żółciopędnym

uspokajającym i rozkurczowym

wspomagające w stanach przeziębienia, grypy

wzmacniające odporność

 

Liście melisy zawierają olejek eteryczny, który:

przynosi ukojenie w bólach głowy (także tych migrenowych)

zwalcza rozdrażnienie, melancholię, stres, stany lękowe i depresyjne

Zastosowanie:

Nasze poduszki łączą właściwości tych trzech składników, dzięki czemu posiadają wyjątkowo skuteczne działanie na organizm człowieka, przy czym są w 100% naturalne. Znana nam od wielu lat aromaterapia olejkami eterycznymi jest często zbyt kłopotliwa (potrzebujemy „kominek” i podgrzewacz), poduszka wypełniona ziołami zaś, jest w każdej chwili gotowa do użycia, wystarczy się na niej wygodnie położyć. Poduszka gryczano-lipowo-melisowa jest nowym sposobem na wspomaganie rekonwalescencji, ulgę w chorobie oraz dokuczliwy ból bez użycia środków farmakologicznych.


Wskazówki dotyczące użytkowania:

Poduszkę ziołową można w zależności od upodobań podgrzewać (np. na kaloryferze lub słońcu – w szczególności polecane dla poduszki gryczano-lipowo-melisowej – nagrzana stanowi wspaniały okład na obolałe części ciała) lub chłodzić (ok. 30 min w zamrażarce, w szczelnie zamkniętym foliowym opakowaniu). Należy używać jej w dodatkowej poszewce, którą można łatwo wyprać. Poduszkę można przechowywać w szczelnie zamkniętym foliowym opakowaniu, jeżeli zamierzamy używać jej jedynie od czasu do czasu (przedłuży to czas jej użytkowania). Poduszka ziołowa
utrzymuje bardzo intensywny zapach przez długi czas (suszone zioła „zamykają” się w łusce, która służy za wypełnienie poduszki i przy każdym ruchu stopniowo uwalniany jest ich zapach). Należy dbać by poduszka nie została zbytnio zawilgocona (należy ją regularnie suszyć).

 img
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach