img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00
img
PRODUCENT:

Przyprawa do bigosu 50g Love Nature

 • Cena brutto: 4,85 zł
szt.
 • Dodaj do mojej listy

  Misją marki Love Nature© jest promowanie zdrowego stylu życia. Inspirujące kompozycje smakowe herbat funkcjonalnych, jadalnych kwiatów, ziół i przypraw powstają z pasji do życia na wsi wśród natury i w zgodzie z naturą. Surowce do produktów pozyskiwane są z własnego gospodarstwa rolnego, plantacji róż i własnego sadu owocowego, pozostałe surowce pozyskiwane są od sprawdzonych dostawców, skupujących zbiory hande-made ze stanu naturalnego (lasy, łąki) i upraw z regionu, okolicy Puszczy Białowieskiej i obszaru Natura2000. Love Nature© to marka firmy która powstała z miłości do kwiatów, smaków i kolorów.

  Przyprawa do bigosu to specjalna kompozycja ziół, przypraw i suszonych warzyw, która wzbogaca walory smakowe i zapachowe tej potrawy oraz innych dań z kapusty. W skład tej przyprawy wchodzą miedzy innymi: czosnek, kminek, kolendra, ziele angielskie, liść laurowy. Kluczem do przygotowania wybornego bigosu są umiejętnie dobrane przyprawy. Stosując mieszankę przyprawową do bigosu nie musimy martwić się o zakup wszystkich pożądanych przypraw. W jednym opakowaniu mamy wszystkie niezbędne przyprawy w idealnych proporcjach. Przyprawę do bigosu stosować możemy także do innych dań z kapusty, na przykład farszu do pierogów z kapustą i grzybami lub tradycyjnej kapusty z grochem.

  Skład:

  gorczyca biała, czosnek, kurkuma, liść laurowy, papryka słodka, ziele angielskie, pieprz czarny, chilli, kolendra, cebula, sól, cukier, olej rzepakowy

  Waga: 50g

  img
  Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach