img
503 157 337
CZYNNE 8:00 - 18:00

 

ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 50ZŁ

I WYBIERZ PREZENT

img
PRODUCENT:

Regulamin

Wstęp

1. Regulamin poniższy reguluje zasady funkcjonowania internetowego sklepu "bogutynmlyn.pl", zwanego w dalszej części regulaminu: sklepem.

2. Sklep należy do firmy:

Młyn Gospodarczy

Paweł Bogutyn

ul. Gwardii 24

21-300 Radzyń Podlaski

tel./fax (0-83) 352 11 99

NIP : 538-100-97-49

Regon : 002305123

3. Sklep oferuje zakupy poprzez internet oraz zajmuje się ich dostarczaniem pod wskazany adres.

4. Zamówienie mogą składać osoby pełnoletnie, które posiadają zdolność do czynności prawnych.

Koszty i sposoby wysyłki

5. Na terenie Radzynia Podlaskiego istnieje również możliwość osobistego odbioru zamówienia z magazynu przy ul. Gwardii 24.


6. Poza terenem firmy zamówienie jest dostarczane na terenie całego kraju przez  firmę kurierską UPS oraz INPOST

( paczkomaty)  .

CENNIK KURIER UPS PRZY PRZEDPŁACIE 
do 29.5 kg = 19 pln brutto 
do 59.5 kg = 38 pln brutto 
do 89.5 kg = 57 pln brutto 
do 300 kg = 140 pln brutto


KURIER UPS POBRANIE: 
do 29.5 kg = 21 pln brutto 
do 59.5 kg = 42 pln brutto 
do 89.5 kg = 73 pln brutto 


PACZKOMATY INPOST:

do 20 kg = 10zł brutto (przedpłata)

do 20 kg = 12zł ( pobranie)

 
   
7. Przy zamówieniach na kwotę 250zł lub więcej, paczka dostarczana jest na koszt firmy.


8. Termin realizacji zamówienia w przypadku wysyłki wynosi maksymalnie 5 dni roboczych. Termin otrzymania przesyłki jest jednak w dużej mierze uzależniony od pracy firm świadczących usługi przewozowe. Staramy się nadawać przesyłki następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty. Zazwyczaj czas dostarczenia przesyłki to 2-3-4 dni robocze.
Przy płatności przelewem na konto firmy - wysyłka paczki realizowana jest po wpłynięciu pieniędzy na konto.

9. Wszystkie podane na naszych stronach ceny są cenami brutto (zawierają podatek Vat), nie zawierają natomiast kosztów wysyłki.

10. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) prosimy o wypełnienie pola NIP przy składaniu zamówienia.

11. Podczas dokonywania wpłaty na konto, należność za zamówienie internetowe należy wpłacić na:

Paweł Bogutyn

ul. Gwardii 24, 21-300 Radzyń Podlaski

Nr konta:

Pekao SA: 50 1240 2180 1111 0000 3701 4151 

lub

Nr konta:

mBank: 30 1140 2004 0000 3402 4495 1981 

Na blankcie polecenie przelewu (lub w opisie przelewu) należy podać imię i nazwisko bądź firmę zamawiającego oraz wpisać numer zamówienia.

 

Dla przelewów z zagranicy :

IBAN : PL50124021801111000037014151

Sort Code : 12402180

Bank Name : Pekao SA

Swift Code : PKOPPLPW

 

W przypadku płatności kartą przez system Przelewy24.pl operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.

 

Odbiór przesyłki

12. Prosimy o zwrócenie uwagi na stan paczki przy jej odbiorze. Należy sprawdzić, czy przesyłka nie jest w jakikolwiek sposób uszkodzona np. uszkodzona mechanicznie lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji (czy taśma nie jest naruszona) itp.

Jeśli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić, czy towar zamówiony przez Państwa nie został uszkodzony w czasie transportu. Jeśli produkty okażą się uszkodzone, wylane, pogniecione itp., należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacyjny (odmowa przyjęcia paczki i powód - uszkodzenie zawartości przez doręczyciela). W takim przypadku, będzie to podstawą do reklamacji towaru.

Odstąpienie od umowy - zwrot produktów

Sklep internetowy gwarantuje korzyści w postaci bezpieczeństwa transakcji i pewności zwrotów.
Jeśli jesteś niezadowolony z naszych produktów, powiedz to nam (e-mail sklep@bogutynmlyn.pl)

W każdej chwili, w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, możesz zarządać zwrotu pieniędzy i odesłać paczkę z powrotem.

Ważne: Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), mają Państwo możliwość zrezygnowania z zakupu w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny i bez ponoszenia dodatkowych kosztów (poza kosztami odesłania paczki). Ustawa jednak, dając takie prawo, wymaga spełnienia pewnych warunków: produkt musi być oddany w stanie niezmienionym (nie może być używany, zniszczony, otwierany, naruszony w jakikolwiek sposób), również opakowanie powinno być nienaruszone (folie i inne zabezpieczenia).

Termin 10-dniowy liczy się od dnia otrzymania produktu.

Realizacja zamówień i inne postanowienia

13. Zamówienia można składać przez
- sklep internetowy (www.bogutynmlyn.pl)
- e-mail: sklep@bogutynmlyn.pl

14. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

15. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie działającego numeru telefonu i/lub działającego adresu e-mail.

16. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia będą odrzucane.

17. Firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyny a dokonane wpłaty zostaną zwrócone.

18. Złożenie zamówienia równoznaczne jest z:
- wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb sklepu,
- wyrażeniem zgody na zawarcie umowy sprzedaży,

- wyrażeniem zgody na otrzymanie pocztą e-mail informacji dotyczących realizacji zamówienia

- oświadczeniem o znajomości regulaminu działalności sklepu i jego przestrzeganiu.

Obsługa sklepu internetowego

19. Chcąc złożyć zamówienie w sklepie internetowym , prosimy postępować według poniższej procedury:
a. zarejestrować się w Sklepie Internetowym.
b. zalogować się, używając w tym celu hasła otrzymanego w czasie rejestracji,
c. złożyć zamówienia na wybrany towar - tylko kompletne i prawidłowo wypełnione zamówienia będą realizowane.

20. Kwestie techniczne: w przypadku problemów z obsługą sklepu lub jego działaniem, prosimy o kontakt / e-mail: sklep@bogutynmlyn.pl

Blokady dostępu

21. W przypadku nieuzasadnionego nieodebrania przesyłki, zamówionej "za pobraniem", nierzetelnemu odbiorcy może zostać bezpowrotnie zablokowany dostęp do serwisu i wpisanie na tzw. czarną listą nieuczciwych klientów.

Postanowienia końcowe

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego (a także nasz wewnętrzny kodeks etyki firmowej: wszelkie sprawy rozpatrywać na korzyść Klienta !)

Dane osobowe - szanujemy Twoją prywatność

23. Firma gwarantuje Państwu ochronę danych osobowych (zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych" z dn. 29.08.1997 r. ), zarówno w procesie ich przetwarzania jak i przechowywania, chroniąc je przed dostępem osób nieupoważnionych. bogutynmlyn.pl nie udostępnia żadnych danych osobowych innym osobom, instytucjom czy firmom. bogutynmlyn.pl zbiera informacje osobowo-adresowe, adresy poczty elektronicznej, ktore służą przede wszystkim do realizacji zamówienia. Informacje kontaktowe klientów są wykorzystywane wtedy, gdy jest to konieczne, np. w celu potwierdzenia terminu dostawy towaru i ewentualnie subskrybowania wiadomości np.informowania o oferowanych przez bogutynmlyn.pl produktach, przesyłania materiałów promocyjnych, a także do badania Państwa zachowań i preferencji z przeznaczeniem tych wyników na potrzeby polepszania jakości usług świadczonych przez bogutynmlyn.pl (zgodnie z ustawą "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" z dn.18.07.2002 r.). Firma ogranicza wykorzystywanie i zbieranie informacji do minimum niezbędnego do świadczenia Państwu usług na możliwie najwyższym poziomie. Mają Państwo możliwość zrezygnowania z otrzymywania listów drogą elektroniczną. Przysługuje Państwu wgląd we własne dane, ich zmiana badź żądanie ich usunięcia oraz zaprzestanie ich przetwarzania.

 

Polityka prywatności

Jakie dane o Tobie zbieramy?

Dane zbierane podczas rejestracji
Abyś mógł skorzystać z niektórych funkcji naszego systemu będziesz musiał sie zarejestrować. Podczas rejestracji zapytamy Cię o Twój adres email oraz hasło jakiego będziesz używał na naszej witrynie.

Dane zbierane podczas transakcji zakupu
Zanim będziemy mogli dokonać transakcji zakupu towaru w naszym sklepie zapytamy Ciebie o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, oraz dane dotyczące formy płatności, np. typ karty kredytowej, numer karty kredytowej, datę ważności, numer CVV.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Dane zbierana podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Ciebie pieniędzy oraz wysłania Tobie zamówionego towaru. Twoje dane mogą w tym celu być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze w celu obciążęnia Twojej karty kredytowej. Firma ta nie będzie wykorzystywać tych danych w żadnym innym celu. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcesz dokonać zakupu.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera. Zostaniesz zapytany czy chcesz otrzymywać Newsletter podczas rejestracji.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie.

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Jeżeli dokonałeś transakcji zakupu towaru, możesz otrzymać od nas emaile dotyczące Twojej transakcji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące Twojej transakcji.

Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Po zalogowaniu się do systemu i wybraniu sekcji Dane, możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częscią rachunku lub faktury. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

Wykorzystanie ciasteczek ("cookies")

Nasza strona internetowa może wykorzystywać ciasteczka, które służą identyfikacji Twojej przeglądarki podczas korzystania z naszej strony, abyśmy wiedzieli jaką stronę Ci wyświetlić. Ciasteczka nie zawierają żadnych danych osobowych.

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.

Kontakt

Firma zbierająca dane: Młyn Gospodarczy Paweł Bogutyn, ul. Gwardii 24, 21-300 Radzyń Podlaski, Polska

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

img
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz informację o nowościach i promocjach